м.Стрий вул. Болехівська, 1, Тел.: (03245) 7-13-29, 067 507 49 13

Ультразвукова доплерографія – це сучасний метод обстеження кровоносних судин головного мозку, шиї, верхніх та нижніх кінцівок, а також судин, що кровопостачають внутрішні органи.

Доплерографія дає можливість виявити порушення пов'язані зі спазмом, стенозом (звуженням) та тромбозом судин.

З допомогою ультразвукової доплерографії можна виявити наявність атеросклеротичних бляшок в артеріях та венах, визначити рівень ураження судин, ступінь стенозу, дати оцінку коллатеральному (обхідному) кровотоку та клапанному апарату.

Важливе місце при доплерографії відводиться артеріям хребта, основній та заднім мозковим артеріям. Від эфективності кровотоку в цьому відділі, залежить кровопостачання головного мозку. Часто шийний остеохондроз викликає зміни кровотоку в артеріях і венах хребта, що може спричинити часті головні болі, запаморочення.

Покази:

головна біль

головокружіння

втрата свідомості

відчуття холоду в руках та ногах

важкість та набряки на ногах

приступи судом в нижніх кінцівках (варикозна хвороба)

біль в ногах при ходьбі на короткі відстані

гіпертонічна хвороба

надлишкова вага

Доплерографія як метод обстеження немає вікових обмежень, є безболісною та безпечною для здоров'я.

Доплер призначають не тільки для діагностики, але і для оцінки эфективності проведеного лікування, для визначення тактики подальшого лікувальння (консервативного або оперативного). За результатами ультразвукової доплерографії призначається лікування в залежності від місця ураження: хребет – у вертебролога та невропатолога, серця та судин – у кардіолога і т. д.

Новини