м.Стрий вул. Болехівська, 1, Тел.: (03245) 7-13-29, 067 507 49 13

Консультації лікарів-спеціалістів

Консультації лікарів-спеціалістів

 

Терапевт

Як правило, терапевт, це лікар до якого ми звертаємося з найменшими проблемами зі здоров'ям. І саме він надалі спрямовує нас до того чи іншого фахівця. І це правильний підхід, який ми практикуємо в нашому медичному центрі. Ми радимо почати лікування з консультації у терапевта, який проаналізує Ваш стан, призначить необхідні аналізи і дослідження,  й у випадку, коли потрібна буде консультація фахівця більш вузької спрямованості, направить Вас до нього.

 Зазвичай терапевтів називають сімейними лікарями. Бувають випадки, коли один і той же лікар лікує кілька поколінь в сім'ї. Ми за те, щоб виникали подібні прихильності. Коли ведеш пацієнта протягом довгого часу, ти більше знаєш про нього, здатний точніше діагностувати його стан.

 Вам потрібен кваліфікований сімейний лікар? Тоді ми чекаємо Вас у нашому медичному центрі.

 

Кардіолог

Ми звикли вважати серцеві проблеми віковими. Але ситуація сьогодні така, що все більше хвороб «молодіють». І все більше і більше молодих людей звертаються до кардіологів з проблемами серця. Причина тому ритм сьогодення, стреси, які шквалом «атакують» наше здоров'я, екологія, малорухливий спосіб життя і неправильне харчування, і багато іншого.

 У медичному центрі  “ІРИДОМЕД”  для  Вас створені  сучасні діагностичні методики, які дозволяють виявити будь-які порушення на ранніх стадіях. А це завжди на 90% запорука успішного лікування. Буває так, що Ви можете відчувати деякі симптоми, але можете не знати, що це пов'язано з проблемами серця.

 Будьте уважні до свого самопочуття, і якщо помітите, що Вас турбує:

Підвищений тиск

Головний біль

Підвищення рівня холестерину в крові

Болі в грудній клітці

Набряки на обличчі  і в ногах

Прискорене серцебиття або перебої в роботі серця

Поява задишки при звичайних навантаженнях

Тоді, обов’язково  пройдіть обстеження  у фахівця.

 

Гінеколог

Гінекологія – це особлива наука, адже піклується про жіноче здоров’я, а від здоров’я жінки залежить здоров’я наступних поколінь і, як наслідок, здоров’я нації в цілому. Якщо говорити мовою медицини, гінекологія – це наука, що займається проблеми та захворювання жіночої статевої системи. Фактично, гінекологія – це невід’ємна частина життя кожної жінки.

Завдання лікаря-гінеколога не просто лікувати, а піклуватися й оберігати здоров’я жінки, бо тільки здорова жінка може народити здорових немовлят. Та часом буває дуже важко знайти належну жіночу консультацію, де можна було б отримати і кваліфіковане лікування і бажане відношення. У нас кожна жінка буде відчувати увагу та турботу медичного персоналу. Лікарі, що працюють у медичному  центрі  «Іридомед» не тільки професіонали, що знають свою справу, а й гарні психологи. Жіноча консультація це місце куди жінки йдуть в різні моменти їхнього життя, як в щасливі так і в сумні, до лікаря-гінеколога звертаються за допомогою, порадою, інформацією а іноді й за надією. Дуже часто жінкам потрібна психологічна підтримка окрім лікування. Лікарі медичного  центру  «Іридомед» намагаються знайти підхід до кожної окремої пацієнтки і підібрати лікування індивідуально.

У нашому медичному центрі працюють найкращі спеціалісти, медичне обладнання здатне діагностувати найменші відхилення в організмі жінки, а лабораторні дослідження швидко дозволять поставити правильній та своєчасний діагноз. Та загальновідомо, що профілактика захворювання краще ніж його лікування, а рання діагностика дає сто відсоткову упевненість в одужанні. Наші лікарі потурбуються про вас, любі жінки, надавши широкий спектр медичних послуг, але й Ви потурбуйтесь про своє здоров’я ,завітавши до нас. Регулярний медичний огляд має стати нормою життя. Тож не вагайтесь, ми чекаємо на Вас у нашому медичному центрі.

Ендокринолог

Протягом життя залози внутрішньої секреції (щитовидна, підшлункова, надниркові та ін.) постійно виробляють високоактивні хімічні речовини, які керують переважною більшістю процесів в організмі — гормони. Надлишок чи нестача гормонів призводять до тяжких порушень не лише фізіологічних процесів, але й психічної і розумової / інтелектуальної діяльності.

 Вплив екології, незбалансованість йодного забезпечення організму, понаднормове споживання вуглеводів та інші чинники можуть призвести до виникнення ендокринологічних захворювань.Погіршення пам'яті, скарги на постійну втому, слабкість, надмірну спрагу, дратівливість повинні стати приводом для обов'язкової консультації у лікаря-ендокринолога. Ендокринні патології на сьогодні є дуже розповсюдженими, особливо поширені захворювання щитовидної залози, цукровий діабет.

 Порушення в роботі ендокринних органів ведуть до розладів в роботі багатьох органів організму. Саме тому так важлива допомога професійного ендокринолога, здатного поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування.

 На які симптоми слід звернути увагу і визначити необхідність відвідати лікаря ендокринолога:

Різке схуднення або навпаки стрімкий набір ваги

Прискорене серцебиття і підвищена пітливість

Випадання волосся або їх надмірний ріст на тілі

Сухість у роті, спрага

Надмірне виділення сечі

Відчуття «кому» в горлі (коли заважає воріт сорочок)

Погіршення зору

Генітальний свербіж

Загальна слабкість, стомлюваність

Порушення сну, набряклість і багато іншого.

Всі симптоми важко перерахувати, адже багато з них перетинаються з симптомами інших хвороб.      І якщо Ви, все-таки, виявили у себе деякі з перерахованих вище симптомів, зверніться за допомогою  до лікарів-фахівців медичного центру “ІРИДОМЕД”.  

 

Уролог –андролог

 

Андрологія

Основне завдання андрології - це своєчасна діагностика, кваліфіковане лікування та профілактика різних хвороб органів сечостатевої системи у чоловіків.

Чоловіча безплідність

У 46%-48% пар причиною неможливості зачати дитину є чоловіча безплідність. Найчастіше вона виникає внаслідок різних запальних захворювань.

Як і у будь-якій іншій сфері медицини, вчасно розпочате лікування запобігає розвитку різних статевих дисфункцій. Фахівці  медичного центру «Іридомед» володіють сучасними методиками діагностики, завдяки яким досить швидко вдається визначити причину безплідності та скласти індивідуальний план лікування.

Наш досвідчений уролог-андролог особливу увагу приділяє вибору методу обстеження й лікування у кожному конкретному випадку. Одні чоловічі проблеми можна вирішити за допомогою медикаментів, інші – вимагають оперативного втручання, а в деяких випадках достатньо змінити спосіб життя. При важких формах чоловічої безплідності репродуктологи рекомендують метод ІКСІ (ICSI).

Основні хвороби

Аденома простати. На жаль, це доброякісне ураження тканини передміхурової залози все частіше і частіше вражає не тільки літніх чоловіків, разом з тим і хлопців віком від тридцяти років. Струмінь сечі слабшає, частішають позиви на сечовипускання - ці симптоми прямо пов'язані з підвищенням розмірів передміхурової залози. У більшості випадків, процес розвивається повільно, і саме відповідальне при аденомі - не пропустити показники, які можуть побічно показувати на появу в пухлині злоякісних клітин. Тому з цієї причини аденома простати вимагає систематичних профілактичних оглядів у експерта-андролога.
Простатит - це запальне захворювання передміхурової залози (простати), яке може з'явитися в результаті проникнення в тканину залози ентеробактеріальний або вірусної інфекції. Найчастіше простатит починається бурхливо і протікає гостро, але нерідкими також є хронічні запальні процеси в передміхуровій залозі. Симптоми простатиту схожі з іншими хворобами урогенітальної системи - це болі в області промежини і прискорена потреба у відвідуванні туалету у зв'язку з позивами на сечовипускання.
Інший поширений запальний процес, уретрит, являє собою запалення сечівника (уретри). Це не вельми страшне, але неприємне захворювання, яке супроводжується відчуттям хворобливості або дискомфорту при сечовипусканні, можливо пов'язане з хворобами, що передаються статевим шляхом.
Якщо у подружньої пари довго не з'являється дитина, в більшості випадків, перш за все доктор думає про жіночу безплідність. Тим не менш, чоловіче безпліддя є хоч і пару менш поширеною, але досить частою патологією. Причин чоловічого безпліддя безліч - це і травми органів сечостатевої системи, і вади розвитку, і перенесені в дитинстві чи молодості запальні хвороби. З'ясувати справжню причину безпліддя і призначити дієве лікування під силу лише досвідченому експерту.
Еректильна дисфункція (так фахівці називають стан, відоме в народі як імпотенція) - це захворювання, яке не загрожує життю чоловіка, але може принести в неї багато явних і прихованих негативних моментів. Еректильна дисфункція допомогою методів сучасної медицини як правило вдало піддається терапії. І найсерйознішим в процесі лікування є перший крок - готовність чоловіка звернутися з проханням про допомогу до експерта.

Методи лікування

Вибір методу лікування в андрології залежить насамперед від характеру патологічного процесу. Запальні хвороби припускають призначення антибактеріальних або противірусних препаратів. Аденома простати на ранніх стадіях лікується консервативно, із застосуванням особливих препаратів, а в запущених випадках може зажадати і хірургічного втручання.
У сучасній андрології діяльно розробляються і впроваджуються в практику нові методи щадних хірургічних втручань (ендоскопічна, лазерна, кріо-терапія).
Лікування еректильної дисфункції та чоловічого безпліддя - це складні комплексні процеси, які передбачають поєднання декількох методів терапії з метою досягнення оптимального результату.

Комплексне  урологічне та андрологічне обстеження і лікування.

Кваліфікований лікар – уролог-андролог медичного центру “Іридомед” безпосередньо під час прийому на цифровому ультразвуковому сканері експерт-класу проводить обстеження нирок, сечового міхура, передміхурової залози (при необхідності спеціальним трансректальне датчиком) і органів калитки у чоловіків.

Ультразвукове дослідження органів малого тазу у чоловіків - доступний, інформативний і нешкідливий метод обстеження.

За допомогою УЗД можна виявити початкові зміни органів малого тазу, провести диференціальну діагностику з іншими захворюваннями, отже вчасно їх вилікувати і попередити розвиток можливих ускладнень.

Основні показання для проведення УЗД:

·  Порушення сечовипускання (часті позиви до сечовипускання, хворобливе, ускладнене сечовипускання, відчуття неповного випорожнення сечового міхура і т.д.).

·  Болі і дискомфорт у животі (області сечового міхура), у промежині, в області прямої кишки, мошонки і т.д.

·  Напади ниркової коліки незрозумілої природи в області малого тазу.

·  Наявність домішків крові в сечі і спермі.

·  Підозра на захворювання, травму сечового міхура, простати, сім'яних пухирців.

·  Діагностика аномалій розвитку сечостатевої системи.

·  Діагностика безпліддя, еректильної дисфункції і т.д.

·  Планове обстеження перед оперативним втручанням, а також контроль для виявлення ускладнень після операції на органах малого таза, нирках, кишечнику, контроль для оцінки ефективності проведеного лікування.

·  Підозра на онкологічні захворювання органів малого тазу.

·  Профілактичні обстеження

За допомогою ультразвуку можна з високою точністю з'ясувати локалізацію патологічного процесу і його характерні особливості.
Для діагностики багатьох хвороб і патологічних станів в андрології використовуються особливі методи вивчення, такі як спермограма (аналіз сперми, визначення стану сперматозоїдів) або визначення гормонального фону.

  

  За показаннями проводиться повний комплекс лабораторних досліджень:

1) Мазок з уретри (біомікроскопія);
2) Секрет простати – біомікроскопія;
3) Інші аналізи (за показаннями).

При необхідності в медичному центрі «Іридомед» призначається і проводиться комплексний курс лікування, який включає в себе:
1) Медикаментозне лікування (відповідно до стандартів і рекомендацій Європейської асоціації урологів);
2) Фізіотерапію (електро-, фото-стимуляція, ПІД терапія та інші апаратні методи лікування);В кінці лікування проводиться контрольні обстеження, і видаються рекомендації по подальшому лікуванню і профілактиці.

Гастроентеролог   

Гастроентерологія – розділ медицини, що вивчає будову та функції травної системи, а також характерні для шлунково – кишкового тракту захворювання, причини їх виникнення, симптоматику, способи діагностики та лікування. Лікарі медичного центру “ІРИДОМЕД”  впевнені, що пацієнтів, які вчасно звертаються до гастроентеролога, можна успішно вилікувати та не допустити загострення чи поширення хвороби. Саме тому у нас створено всі умови для комплексного обстеження шлунково – кишкового тракту, що дає можливість лікарю точно встановити діагноз та підібрати індивідуальну схему лікування для кожного клієнта. Одним із важливих методів діагностики є фіброгастродуоденоскопія. Це сучасний метод обстеження слизової оболонки стравоходу, шлунку та 12-ти палої кишки. У нашому медичному центрі ця процедура проводиться на новітньому обладнані з потужними можливостями. У розпорядженні лікаря – ендоскопіста  медично центру “ІРИДОМЕД” найсучасніший  відеоендоскоп з ультра тонким діаметром ввідної трубки – 0,5 см. Така конструкція апарату дозволяє проводити ендоскопію людям будь – якої вікової категорії. За допомогою ендоскопії можна:  • визначати кислотність шлунку  • провести уреазний тест для виявлення бактерій, що спричиняють виразку  • видаляти чужорідне тіло, яке потрапило до шлунку, поліпи • вводити ліки безпосередньо на ушкоджену ділянку слизової оболонки  • проводити прицільну біопсію  Саме гастроентеролог  медичного центру “Іридомед” може стати вашим головним консультантом з питань правильного і здорового харчування.  Хвороби , лікуванням яких займається лікар-гастроентеролог: -гастрити -гепатити  -рефлюкс-езофагіт (рефлюксна хвороба) -панкреатити   -холецистити -постхолецистектомічний синдром -синдром подразненої кишки   -целіакія  -синдром Жильбера  -хвороба Крона

Причини, що викликають хронічні захворювання шлунку та 12-ти палої кишки  умовно розділяють на зовнішні, внутрішні та інфекційні. До зовнішніх факторів відносять: харчові отруєння та перенесені кишкові інфекції, систематичні порушення режиму та якості харчування, вживання продуктів, що механічно та хімічно подразнюють слизову оболонку гастродуоденальної зони, їда всухом'ятку, погане розжовування їжі. Нестача вітамінів, заліза, білка та неконтрольований прийом медикаментів: саліцилатів, аспірину, антибіотиків тощо також негативно впливають на стан ШКТ. Серед внутрішніх факторів можна виділити вплив інших нездорових органів ШКТ, захворювання серцево-судинної системи, нирок, ендокринної системи, глистну інвазію, лямбліоз, дисбактеріоз кишківника. Часто пусковим фактором у розвитку захворювання чи його загострення стає стресова ситуація на роботі чи в школі, конфлікти в сім'ї. Клінічними проявами цих захворювань є болі в животі, часто нудота, підвищення температури. Можуть бути болі натщесерце, або через 20-30 хвилин після їжі. Симптоми обох хвороб дуже схожі, тому для точної діагностики необхідні ендоскопічні методи дослідження. При підозрі на запальні процеси в шлунку або дванадцятиперсній кишці використовують такі методи діагностики : фіброгастродуоденоскопія, рh-метрія шлунку, виявлення інфекцій. За показаннями проводять УЗД-дослідження, аналізи на дисбактеріоз та паразитів тощо. Лікування людей з хронічними гастритами та гастро дуоденітами провадиться комплексно, з урахуванням стану інших органів та систем організму.  Із загальних заходів рекомендовані прогулянки на свіжому повітрі після прийому їжі протягом 30-40 хвилин. Не варто приймати горизонтальне положення після прийому їжі протягом 2-3 годин. Нічний сон повинен складати 8-10 годин. Дієта формується з урахуванням форми хвороби та кислотності шлункового соку. Харчування повинно бути дрібним: 4-5 разів на день, невеликими порціями. Найбільша перерва між прийомами їжі не повинна перевищувати 4 години. Останній прийом їжі - о 19-20 годині. Із раціону виводяться продукти, що посилюють жовчовиділення: рослинні та тваринні жири в чистому вигляді, смажені страви, жовтки, ікра, вершки, жирна сметана, торти і тістечка. Бажане вживання кисломолочних продуктів, а не цільного молока. Шлунку та дванадцятиперсної кишки категорично забороняється вживати сильно газовані напої, також не варто жувати жувальну гумку більше ніж 10-15 хвилин. При схильності до запорів слід збільшити в раціоні кількість овочів, зокрема буряку, а також вживати чорнослив, курагу, розпарені сухофрукти. При схильності до проносів овочі виключають із раціону. Перевагу віддають манній та рисовій каші, свіжому домашньому сиру. Важливо також кинути курити та виключити можливість пасивного куріння. Підібрати індивідуальний комплекс терапії для хворих із хронічними гастритами та гастро дуоденітами після всебічного обстеження може тільки кваліфікований гастроентеролог, а дітям — педіатр-гастроентеролог. Адже необхідно врахувати дуже велику кількість клінічних особливостей захворювання і взаємодію різних груп препаратів між собою. Тому своєчасне звертання до медичного центру, всебічне обстеження та адекватне лікування хворих дозволить запобігти в майбутньому трансформації гастриту чи гастродуоденіту у виразкову хворобу та розвитку ускладнених форм захворювання.

 

Новини