м.Стрий вул. Болехівська, 1, Тел.: (03245) 7-13-29, 067 507 49 13

Іридодіагностика

Іридодіагностика

На сьогодні медики багатьох країн світу все частіше використовують надійний метод експрес-діагностики – іридодіагностику, який дозволяє розпізнавати набуті та спадкові захворювання людини, по райдужній оболонці ока.                                                                                               

Історія ж іридодіагностики має доволі давнє коріння. Так, в печерах Малої Азії були знайдені наскальні зображення райдужки ока та показаний її зв’язок з різними частинами тіла. Більше трьох тисячоліть назад в Індії та Китаї люди ретельно досліджували різні органи чуття. Причому найбільш важливими вважалися зміни, які виявлялися в очах хворої людини. Також про зв’язок райдужної оболонки ока з внутрішніми органами казали і відомі лікарі Давньої Греції – Гіппократ та Філострат.                                                                                                                                                          Цікавим є той факт, що райдужна оболонка очей кожної людини є неповторною, так само, як і візерунок на подушечках пальців. Доведено, що колір очей є генетичною ознакою, яка передається від батьків і, крім того, залежить від віку. Вчені припускають, що потемніння райдужної оболонки ока пов’язане з інтоксикаціями, вакцинаціями, черезмірним “захопленням” різними препаратами та захворюваннями дитячого віку.

Сучасна іридодіагностика безболісна, нешкідлива та придатна для будь – якого віку, що є безперечною її перевагою. Іридодіагностика дозволяє розпізнавати не лише стан окремих органів, а і всього організму в цілому. За специфічними ознаками на райдужці можна побачити патологію, яка ще не встигла себе виявити. Даний метод активно використовується в розпізнаванні генетично обумовлених захворювань. Також іридодіагностика дозволяє спостерігати за динамікою розвитку будь-якого захворювання, аналізувати ефективність того чи іншого медичного препарату. Метод надає досить точну діагностику захворювань нирок, жовчовивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, мастопатії, а також вегето-судинних захворювань, астенії нервової системи та неврозів.  Таким чином, за допомогою іридодіагностики встановлюється широка картина факторів, які можуть впливати на стан здоров’я людини та забезпечується ефективність подальшого процесу її  лікування. 

Новини