м.Стрий вул. Болехівська, 1, Тел.: (03245) 7-13-29, 067 507 49 13

ЕХОкардіографія

ЕХОкардіографія

Ехокардіографія- метод, який дозволяє візуалізувати серце та оцінити його функцію. Дає інформацію   про стан камер серця та їх стінок, оцінити структуру та функцію клапанів,  визначити сумарну скоротливість серця та оцінити скоротливість  окремих сегментів.  Також метод дозволяє визначити підвищення тиску у легеневій артерії  та визначити  наявність вільної  рідини навколо серця та виявити об'ємні утвори.   При проведенні дослідження пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту, від нього вимагається тільки нерухомо лежати на канапі протягом деякого часу. Спеціальна підготовка до даної процедури теж не потрібна - Ви можете харчуватися як звичайно і приймати необхідні лікарські препарати.  Вся процедура, в залежності від складності, займе не більше 30 хвилин.  

Ехокардіографія показана при ішемічній хворобі серця, болях невідомого походження в ділянці серця, вроджених чи набутих вадах серця. Приводом для його проведення може бути і зміна в електрокардіограмі, шуми в серці, порушення його ритму, гіпертонічна хвороба, наявність ознак серцевої недостатності.  

 Особливо важливо проводити ехокардіографію з діагностичною метою в дитячому віці, тому що в процесі  інтенсивного росту і розвитку в дитини можуть виникати різні скарги. У медичному центрі  “ІРИДОМЕД” Ви зможете не тільки пройти це дослідження у зручний для Вас час, але й отримати  консультації досвідченого лікаря-кардіолога, а при необхідності і пройти курс лікування.

Новини