м.Стрий вул. Болехівська, 1, Тел.: (03245) 7-13-29, 067 507 49 13

Реовазографія

Реовазографія

Реовазографія (РВГ) – метод  діагностики стану периферичних судин кінцівок, оцінки руху крові в них. Це сучасний  метод дослідження динаміки пульсового кровонаповнення органів і тканин або окремих ділянок тіла. Дослідження дає інформацію про стан, тонус судинної стінки, еластичність і прохідність судин, непрямі дані про венозну недостатність.

Дана методика має значення в диференціації функціональних змін від органічних і у встановленні компенсаторних можливостей судин, а також для уточнення генезу та виявлення захворювання на початкових ступенях. РВГ дає можливість оцінювати  результати лікування, що проводиться.  Проведення реовазографії  необхідне при скаргах на оніміння, похолодання в руках і ногах, відчуття судом в кінцівках

За допомогою РВГ можливо виявити як органічні так і функціональні порушення. Для диференційної діагностики цих порушень, а також виявлення прихованих порушень периферійних судин та виявлення компенсаторних можливостей системи кровообігу застосовуємо функціональні проби з нітрогліцерином, холодову пробу, пробу з фізичним навантаженням.

ПОКАЗАННЯ до проведення методики "Реовазографія":

первинні системні васкуліти;

первинні алергічні васкуліти;

атросклероз судин кінцівок;

хвороба Рейно;

ангіотрофоневроз;

варикозне розширення вен;

діабетична ангіопатія;

наслідки травм кінцівок;

ендартеріїт;

порушення тонусу судин;

дослідження до і після операції на кінцівках;

послаблення або відсутність пульсації на кінцівках;

облітеруючі ураження судин кінцівок;

болі в кінцівках несуглобного генезу.

Новини